Úvodní stránka Kam doručujeme Zasílání květin Zasílání květin Prostějov

Zasílání květin Prostějov

Zasílání květin Prostějov

Pro zasílání květin po Prostějově  můžete využít služeb našeho internetového květinářství. Kytici si lze vybrat z našich internetových stránek (v naší nabídce najdete: růže, orchideje, lilie, tulipány, karafiáty, slunečnice, gerbery, strelicie, anturie, narcisy nebo kaly) nebo uvážeme a doručíme květinu z Vámi dodaného obrázku, fotografie či jinak specifikovaných požadavků. Cena za zaslání květin (cena za dopravu) do města Prostějov (Olomoucký kraj) je pouze 199 Kč.

Zasílání květin se stalo v průběhu posledních let velmi oblíbenou službou. Důvody pro zasílání květin mohou být mnohé - potěšit milovanou osobu, omluvit se, poděkovat, vyjádřit lásku, avšak nejběžnější důvodem je nepřítomnost dárce v den, kdy blízká osoba slaví narozeniny, jmeniny, výročí či jinou významnou událost. Se zasíláním květin do Prostějova máme bohaté zkušenosti – ročně prostřednictvím našeho e-shopu zašle květinu několik tisíc klientů. Kromě pracovních dnů nabízíme zasílání květin i o víkendech (sobota, neděle), svátcích nebo expresně do 24 hodin od objednávky.

Kromě tradičních květinových vazeb nabízíme také netradiční a svatební kytice či květinové koše, doplněné vínem nebo bonboniérou. Květiny jsou vždy čerstvé a ke kytici zdarma přiložíme přáníčko s vlastním textem. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard a Maestro nebo převodem na bankovní účet.

Věříme, že zasílání květin po Prostějově prostřednictvím našeho internetového obchodu pro Vás bude příjemné, a že splní svůj účel.

Zasílání květin Prostějov  - ukázka sortimentu:

Moderní šarm

Okouzlující variance kal, chrysantém, leucadendonu, ruscusu a arálií je vhodným dárkém, jak vyjádřit, že k druhému cítíte úctu.

780.00 Kč Koupit online květinu Moderní šarm

Orchidea

Netradiční vzhled kytici Orchidea dodává cymbidium nebo phalenopsis,, arálie a italský ruskus. Kytice je vhodná jako dárek k nevšední příležitosti.

790.00 Kč Koupit online květinu Orchidea

Pugét žlutých tulipánů

Oslnivé žluté tulipány (19) působí svěže a vesele. Květinová vazba je vhodná pro jakoukoliv příležitost.

789.00 Kč Koupit online květinu Pugét žlutých tulipánů

Zasílání květin v okolí


Pro některé naše zákazníky může být obtížné vybrat si kytici z široké nabídky námi uvázaných kytic. Jelikož Vám chceme maximálně usnadnit zasílání květin do Prostějova a zároveň šetřit Váš čas, připravili jsme pro Vás před vybrané květinové vazby, ze kterých můžete vybírat.

Přesto se nebráníme a i nadále poskytujeme konzultace k výběru té nejvhodnější kytice.
 

Květiny podle příležitosti Květiny podle barvy Květiny podle ceny

 

Ceny za rozvoz květin do města Prostějov a možné způsoby platby:

Kdy bude rozvoz květiny realizován Cena v Kč
následující den od objednávky 199,- Kč
expresně v den objednání 349,- Kč
doprava o svátku 349,- Kč
při objednávce nad 5.000,- Kč zdarma
  • platební kartou
  • bankovním převodem
  • dobírka

Stále se snažíme rozšiřovat nabídku květinových vazeb, které můžete zakoupit prostřednictvím našeho internetového obchodu. Při vazbě kytic se inspirujeme aktuálními trendy, Vašimi hodnoceními a nejprodávanějšími kyticemi. Přesto rádi upravíme již předpřipravené vazby – například zvětšíme počet květů nebo změníme jejich barvu. V případě, že v našem internetovém obchodě nenajdete kytici, kterou byste si přáli, spojte se telefonicky, emailem nebo přes kontaktní formulář s našimi zaměstnanci. Rádi pomůžeme k radosti Vámi obdarovaných a Vašemu dobrému pocitu.

Jana Chvátalová Jana Chvátalová

Telefon: 603 810 526
E-mail: jana@kvetinky.cz

Napište nám

Jméno*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Zasílání květin Prostějov - reference zákazníků

Marie, 03. 07. 2016
Dobrý den,
ráda Vám napíšu hodnocení na zaslání květiny, kterou jsem u Vás objednávala. Byla jsem absolutně spokojená, jak s objednáním, s jednáním o zaplacení, možném doručení, s vlastním doručením a i se vzhledem kytice, byla krásná!! Bylo to perfektní a oslavenec mi obratem volal naprosto dojatý a velice děkoval. Hned jsem od něho měla na mobilu fotografii s kyticí a přáním. Pokud ale i přes to mohu přispět svým názorem ke zdokonalení této služby, tak bych chtěla napsat, že forma písma přání by mohla být kvalitnější. Ne vzhledově, to vůbec ne, je to psané hezky a čitelně, ale co se formy týká. V tak krátkém přání jsou hned tři slova za sebou rozdělena pomlčkou do druhého řádku, a dále - přání se musí číst odzadu - nejdříve pravou stranu přání a poté levou stranu přání. Vzhledem k tomu že mi poslal oslavenec fotku tak jsem si toho všimla, rozhodně ale to byla maličkost, ale píšete-li si mi o hodnocení, musela jsem to zmínit. I přes to vás budu všude doporučovat, je to úžasná forma prezentu když se s danými lidmi nemůžete osobně potkat a chcete jim popřát.
Velice děkuji a můžete si být jistí, že až budu potřebovat další doručení květin "na dálku", rozhodně využiji vašich služeb. Marie

Radek, 09. 10. 2015
Dobrý den paní Chvátalová,

květiny, které jste doručili mé sestře v pondělí předčily očekávání a udělaly velkou radost!
Růže jsou i dnes stále krásně rozkvetlé. :-)
Dle vyjádření mé sestry proběhlo předání květin na profesionální úrovni a tím jste udělali radost nejen ji, ale také mně!

S Vašimi službami jsem byl spokojen a určitě je v budoucnu využiji znovu!

Hezký víkend.
S pozdravem