Úvodní stránka Kam doručujeme Rozvoz květin Rozvoz květin Prostějov

Rozvoz květin Prostějov

Rozvoz květin Prostějov

Rozvoz květin Prostějov - chcete poslat mamince, přítelkyni, kamarádce, manželce nebo dceři krásnou kytici do města Prostějov (Olomoucký) a zároveň si být jistí spolehlivým, včasným a diskrétním doručením? Využijte naší rozvážkové služby květin do města Prostějov jen za cenu 199 Kč.


Rozvoz květin po městě Prostějov většinou umíme do 3 hodin od objednávky (platí v pracovních dnech v době mezi 9:00 a 15:00). A nejenže kytici předáme obdarovanému dle Vašich požadavků, ale učiníme tak s noblesou a maximální diskrétností.

Vybírat můžete z cca 100 předpřipravených květinových vazeb, které jsou složeny z čerstvých květin. V řezaných květinách si můžete vybrat: anturie, gerbery, kaly, karafiátylilie, narcisy, orchideje, růže, slunečnice, strelicie a tulipány.


Ke každé objednávce přistupujeme individuálně, i objednávka "několika růží" je pro nás důležitá a uděláme vše pro Vaší maximální spokojenost. Máte-li například fotografii květiny, jak byste chtěli, aby vypadala, zašlete nám ji a my Vám pošleme kalkulaci na takovouto květinu. Navíc nabízíme prvotřídní zboží za bezkonkurenční ceny. Rozvoz květin obsahuje zdarma: ručně psané přání, výživu pro delší výdrž květin, možnost anonymního rozvozu květin a zabalení objednaných kytic do floristického papíru.Rozvoz květin realizujeme jak v pracovních dnech, tak o víkendu (sobota a neděle), o svátcích i expresně do 24 hodin od objednávky.


Rozvoz květin Prostějov - ukázka sortimentu:
 

Jarní pohlazení z tulipánů, frézií a chrysantém

Bílé frézie v kombinaci s oranžovými tulipány a žlutými chrysantémami vytváření vzdušnou a veselou květinovou vazbu. Tulipány mohou být nahrazeny jiným druhem květin,jelikož nejsou celoročně dostupné.(minigerbery)

980.00 Kč Koupit online květinu Jarní pohlazení z tulipánů, frézií a chrysantém

Slunečnicový dotek

Krásná kulatá květina tvořená z 5ti slunečnic vykouzlí úsměv na tváři každého obdarovaného

690.00 Kč Koupit online květinu Slunečnicový dotek

Pastelová variace

Květinová vazba složená z lilií, růží a gerber je milým dárkem pro slečny a ženy k nejrůznějším příležitostem.

1100.00 Kč Koupit online květinu Pastelová variace

Rozvoz květin v okolí


Chápeme, že využítí on-line rozvozu květin i prostředí internetového obchodu může pro Vás být anonymní a složité. Proto jsme pro Vás připravili předvybrané květiny podle několika kategorií.

Květiny podle příležitosti Květiny podle barvy Květiny podle ceny

 

Ceny za rozvoz květin do města Prostějov a možné způsoby platby:

Kdy bude rozvoz květiny realizován Cena v Kč
následující den 199,- Kč
expresně v den objednání 349,- Kč
doprava o státním svátku 349,- Kč
při objednávce nad 5.000,- Kč zdarma
  • platební kartou
  • bankovním převodem
  • dobírka

V současné době v naší nabídce najdete cca 60 připravených květinových vazeb. Ale pokud jste mezinimi nenašli tu svou, nezoufejte. Rádi změníme počet květin či jejich barvu. Není neobvyklé, že naši klienti po nás chtějí třeba 50 tulipánů, 60 růží či 80 gerber. To vše pro Vás rádi připravíme a doručíme obdarované osobě. Budete-li mít nějaký specifický požadavek na květinu, prosím spojte se s námi za pomoci níže uvedených kontaktů.

Jana Chvátalová Jana Chvátalová

Telefon: 603 810 526
E-mail: jana@kvetinky.cz

Napište nám

Jméno*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Rozvoz květin Prostějov - reference zákazníků

Marie, 03. 07. 2016
Dobrý den,
ráda Vám napíšu hodnocení na zaslání květiny, kterou jsem u Vás objednávala. Byla jsem absolutně spokojená, jak s objednáním, s jednáním o zaplacení, možném doručení, s vlastním doručením a i se vzhledem kytice, byla krásná!! Bylo to perfektní a oslavenec mi obratem volal naprosto dojatý a velice děkoval. Hned jsem od něho měla na mobilu fotografii s kyticí a přáním. Pokud ale i přes to mohu přispět svým názorem ke zdokonalení této služby, tak bych chtěla napsat, že forma písma přání by mohla být kvalitnější. Ne vzhledově, to vůbec ne, je to psané hezky a čitelně, ale co se formy týká. V tak krátkém přání jsou hned tři slova za sebou rozdělena pomlčkou do druhého řádku, a dále - přání se musí číst odzadu - nejdříve pravou stranu přání a poté levou stranu přání. Vzhledem k tomu že mi poslal oslavenec fotku tak jsem si toho všimla, rozhodně ale to byla maličkost, ale píšete-li si mi o hodnocení, musela jsem to zmínit. I přes to vás budu všude doporučovat, je to úžasná forma prezentu když se s danými lidmi nemůžete osobně potkat a chcete jim popřát.
Velice děkuji a můžete si být jistí, že až budu potřebovat další doručení květin "na dálku", rozhodně využiji vašich služeb. Marie

Radek, 09. 10. 2015
Dobrý den paní Chvátalová,

květiny, které jste doručili mé sestře v pondělí předčily očekávání a udělaly velkou radost!
Růže jsou i dnes stále krásně rozkvetlé. :-)
Dle vyjádření mé sestry proběhlo předání květin na profesionální úrovni a tím jste udělali radost nejen ji, ale také mně!

S Vašimi službami jsem byl spokojen a určitě je v budoucnu využiji znovu!

Hezký víkend.
S pozdravem