Úvodní stránka Kam doručujeme Rozvoz květin Rozvoz květin Náchod

Rozvoz květin Náchod

Rozvoz květin Náchod

Rozvoz květin Náchod - chcete poslat mamince, přítelkyni, kamarádce, manželce nebo dceři krásnou kytici do města Náchod (Královéhradecký) a zároveň si být jistí spolehlivým, včasným a diskrétním doručením? Využijte naší rozvážkové služby květin do města Náchod jen za cenu 199 Kč.


Rozvoz květin po městě Náchod většinou umíme do 3 hodin od objednávky (platí v pracovních dnech v době mezi 9:00 a 15:00). A nejenže kytici předáme obdarovanému dle Vašich požadavků, ale učiníme tak s noblesou a maximální diskrétností.

Vybírat můžete z cca 100 předpřipravených květinových vazeb, které jsou složeny z čerstvých květin. V řezaných květinách si můžete vybrat: anturie, gerbery, kaly, karafiátylilie, narcisy, orchideje, růže, slunečnice, strelicie a tulipány.


Ke každé objednávce přistupujeme individuálně, i objednávka "několika růží" je pro nás důležitá a uděláme vše pro Vaší maximální spokojenost. Máte-li například fotografii květiny, jak byste chtěli, aby vypadala, zašlete nám ji a my Vám pošleme kalkulaci na takovouto květinu. Navíc nabízíme prvotřídní zboží za bezkonkurenční ceny. Rozvoz květin obsahuje zdarma: ručně psané přání, výživu pro delší výdrž květin, možnost anonymního rozvozu květin a zabalení objednaných kytic do floristického papíru.Rozvoz květin realizujeme jak v pracovních dnech, tak o víkendu (sobota a neděle), o svátcích i expresně do 24 hodin od objednávky.


Rozvoz květin Náchod - ukázka sortimentu:
 

Jarní pohlazení z tulipánů, frézií a chrysantém

Bílé frézie v kombinaci s oranžovými tulipány a žlutými chrysantémami vytváření vzdušnou a veselou květinovou vazbu. Tulipány mohou být nahrazeny jiným druhem květin,jelikož nejsou celoročně dostupné.(minigerbery)

980.00 Kč Koupit online květinu Jarní pohlazení z tulipánů, frézií a chrysantém

Slunečnicový dotek

Krásná kulatá květina tvořená z 5ti slunečnic vykouzlí úsměv na tváři každého obdarovaného

890.00 Kč Koupit online květinu Slunečnicový dotek

Pastelová variace

Květinová vazba složená z lilií, růží a gerber je milým dárkem pro slečny a ženy k nejrůznějším příležitostem.

1150.00 Kč Koupit online květinu Pastelová variace

Rozvoz květin v okolí


Chápeme, že využítí on-line rozvozu květin i prostředí internetového obchodu může pro Vás být anonymní a složité. Proto jsme pro Vás připravili předvybrané květiny podle několika kategorií.

Květiny podle příležitosti Květiny podle barvy Květiny podle ceny

 

Ceny za rozvoz květin do města Náchod a možné způsoby platby:

Kdy bude rozvoz květiny realizován Cena v Kč
následující den 199,- Kč
expresně v den objednání 349,- Kč
doprava o státním svátku 349,- Kč
při objednávce nad 5.000,- Kč zdarma
  • platební kartou
  • bankovním převodem
  • dobírka

V současné době v naší nabídce najdete cca 60 připravených květinových vazeb. Ale pokud jste mezinimi nenašli tu svou, nezoufejte. Rádi změníme počet květin či jejich barvu. Není neobvyklé, že naši klienti po nás chtějí třeba 50 tulipánů, 60 růží či 80 gerber. To vše pro Vás rádi připravíme a doručíme obdarované osobě. Budete-li mít nějaký specifický požadavek na květinu, prosím spojte se s námi za pomoci níže uvedených kontaktů.

Jana Chvátalová Jana Chvátalová

Telefon: 603 810 526
E-mail: jana@kvetinky.cz

Napište nám

Jméno*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:
* Takto označená pole je nutné vyplnit.